Okna i dodatki | Dobre Okna

Oferta

Effectline

Effectline to profil dla osób szukających maksymalnej oszczędności. Profil jest w klasie A a współczynniki przenikania są takie same jak do Perfectline. Profil jest dostępny tylko w białym kolorze. Uszczelka wmontowana na stałe.

Perfectline

Profil Perfectline - profil 5 komorowy w klasie A dla klientów szukających oszczędności. Pozwala uzyskać dla okna wysoki współczynnik Uw = 1,1 W/m²k. Perfectline dostępny jest w całej palecie kolorów dostępnych dla profilu Veki.

Alphaline 90

Profil 6 komorowy z klinem docieplającym jest najlepszy dla bardzo wymagających klientów. Szerokość ramy wynosi aż 90 mm. Pozwala to osiągnąć Uw≥0,7W/m²K i mniej. Profil oczywiście w klasie A i dostępny w całej palecie kolorów

Softline 82

Softline82 profil dla wymagających użytkowników okien !
Zabudowa wynosi 82 mm, dwie uszczelki oddzielające skrzydło od ramy (jedna na skrzydle, druga w ramie), pozwala osiągnąć współczynnik przenikania Uw≥0,7W/m²K. Profil oczywiście dostępny w pełnej palecie kolorów Veka.

Uszczelki

Do wyboru macie Państwo uszczelki czarne (standard), karmelkowa i szarym (popiel). W niektórych skrzydłach okiennych są 3 zestawy uszczelek, ale zazwyczaj jest jedna z przodu i z tyłu.

Okucia WK1 i WK2

W okuciach WK1 i WK2 montowane są dodatkowo zaczepy przy zawiasach okna. Zaczepy na ościeżnicy są też przykręcane do stali okiennej. Dla WK2 dodatkowo stosuje się blaszkę nierozwiercaną.

Szyby

W zwykłych oknach najczęściej stosuje się szyby dwu lub trzy komorowe. Szyby te są grubości 4 mm, ale mogą być też 6 mm lub 8 mm. Oczywiście przy zwiększonej grubości, zwiększa się też masa skrzydła i dlatego koszt okna oprócz zwiększenia ceny przez szybę może też być droższe z powodu dopłaty za okucia które będzie w stanie to udźwignąć.

Montaż

Okna montuje na piankę montażową. W cenie jest demontaż i montaż okna, obróbka, zabranie starych okien i regulacja pomontażowa. Istnieje możliwość ciepłego montażu.