activPilot Select | Dobre Okna

activPilot Select

Okucia Activ Select - dolny zawias

To innowacyjny system dla okien uchylno-rozwiernych. Jest całkowicie niewidoczny przy zamkniętym oknie. Można go z powodzeniem stosować do skrzydeł o powierzchni 3 m kw i ważących nawet 150 kg, dzięki czemu jest to idealne dla nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.


Okucia Activ Select - zabezpieczenie przed opadaniem
Po lewej stronie podnośnik stosowany w bardzo dużych skrzydłach, dodatkowo zabezpieczone ogranicznikiem rozwarcia. Ogranicznik rozwarcia w standardzie w każdym oknie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

System ryglowania okucia activPilot oparty jest na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków. Grzybki współpracują z zaczepami standardowymi i antywłamaniowymi – ze stali.

Wysoka jakość

Wysoka jakość

Wysoką jakość okucia activPilot dokumentują badania na ilość cykli otwarć i zamknięć, przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.

Estetyka

Estetyka

Nowoczesny design okucia activPilot nadaje oknom atrakcyjny wygląd. Zaczepy ramowe oraz zawiasy nawiązują do najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego.

Łatwa regulacja

Łatwa regulacja

Zmiany temperatury wpływają na rozszerzanie się i kurczenie tworzywa, z którego wykonane jest okno, dlatego wymagana jest okresowa regulacja docisku skrzydła do ramy. ActivPilot pozwala na wygodną regulację okna w trzech płaszczyznach.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Okucie activPilot można łatwo rozszerzać o dodatkowe funkcje takie jak:
hamulec cierny, zatrzask balkonowy, blokada obrotu klamki oraz okucia wk1 i wk2.