Profil Veka Alphaline 90+ | Dobre Okna

Alphaline 90

Alphaline stanowi ekskluzywne uzupełnienie bogatej oferty systemowej firmy VEKA o jeszcze lepszych parametrach izolacyjnych. Jest pierwszym systemem profili z głębokością zabudowy 90 mm produkowanym seryjnie. Tym samym spełnia najważniejszy współczesny postulat inwestorów – zminimalizowanie zużycia energii w budynku.

Profil Alphaline
  • głębokość profila wynosi 90 mm.
  • ekskluzywny, liniowy wygląd jest spełniony dzięki ściętych krawędziach, zapewniając charakterystyczny, czysty design
  • możliwość instalacji klina docieplającego
  • świetne właściwości cieplne z potrójną szybą

 

Dla domów energooszczędnych !

6-komorowy system zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie: Przy zastosowaniu szyby standardowej (Ug=1,0 lub 1,1 W/m2K) i ramy bez klina docieplającego uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw=1,1 do 1,2 W/m2K. W wariancie z zespoleniem trójszybowym (Ug=0,7 W/m2K) i klinem docieplającym współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw=0,9 W/m2K, co kwalifikuje konstrukcję do zastosowania w domach energooszczędnych (pasywnych) i przy termomodernizacji.

 

Kolejna generacja okien

Na ten moment czekali producenci okien, architekci i inwestorzy: Nowy ALPHALINE 90 – czołowy profil okienny firmy VEKA – trafił na polski rynek. I jest taki, jakiego się spodziewano. Rewelacyjny!

Głębokością zabudowy 90 mm

Pierwszy seryjnie produkowany system profili PVC o szerokości ościeżnicy 90 mm.Dodatkowych 20 mm daje poprawę współczynnika izolacyjności cieplnej „U” o 0,4 W/m2K

 

Podstawowa paleta kolorów: