activPilot Concept | Dobre Okna

activPilot Concept

To system modułowy, powstały na bazie sprawdzonego okucia autoPilot. Charakteryzuje się przejrzystą konstrukcją, niewielką ilością elementów, dużą tolerancją wymiarów luzu wrębowego i wymienialnym standardem bezpieczeństwa. Sposób ryglowania oparty jest na ośmiokątnym trzpieniu (zamiast rolki). Okna z ruchomym słupkiem wyposażone są w uruchamianą przyciskiem dźwignię.

Okucia Activ Pilot - uchylone
    

Okucia Activ Pilot - narożnik okienny Okucia Activ Pilot - podnośnik skrzydła Okucia Activ Pilot - grzybek Okucia Activ Pilot - Regulacja uchyłu

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

System ryglowania okucia activPilot oparty jest na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków. Grzybki współpracują z zaczepami standardowymi i antywłamaniowymi – ze stali.

Wysoka jakość

Wysoka jakość

Wysoką jakość okucia activPilot dokumentują badania na ilość cykli otwarć i zamknięć, przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.

Estetyka

Estetyka

Nowoczesny design okucia activPilot nadaje oknom atrakcyjny wygląd. Zaczepy ramowe oraz zawiasy nawiązują do najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego.

Łatwa regulacja

Łatwa regulacja

Zmiany temperatury wpływają na rozszerzanie się i kurczenie tworzywa, z którego wykonane jest okno, dlatego wymagana jest okresowa regulacja docisku skrzydła do ramy. ActivPilot pozwala na wygodną regulację okna w trzech płaszczyznach.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Okucie activPilot można łatwo rozszerzać o dodatkowe funkcje takie jak:
hamulec cierny, zatrzask balkonowy, blokada obrotu klamki oraz okucia wk1 i wk2.