Okucia | Dobre Okna

Okucia

Okucia – niewidoczne gołym okiem a jednak bardzo ważne. Na rynku jest mnóstwo okuć, a my polecamy państwo okucia activPilot firmy WinkHaus.
Okucia te cechują się wysoką trwałością, łatwością naprawy i dzięki temu, że są bardzo popularne można łatwo je naprawiać i przekuwać okna z rozwieranych na uchylno-rozwierane.
Można też okuć okna na standard WK1 i WK2 tak aby okna były bezpieczniejsze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Okucia WK1 i WK2

W okuciach WK1 i WK2 montowane są dodatkowo zaczepy przy zawiasach okna. Zaczepy na ościeżnicy są też przykręcane do stali okiennej. Dla WK2 dodatkowo stosuje się blaszkę nierozwiercaną.

activPilot Concept

Podstawowe i najpopolarniejsze okucia. Najlepsze jeśli chodzi o cenę do jakości. Okucia zamiast tradycyjnych okrągłych zaczepów wyposażone są w sześciokątne, dzięki temu maleją koszty okucia okna w WK1 i WK2.

activPilot Select

Okucia okienne stosowane do ciężkich skrzydeł z podwyższoną tolerancją wagową. Często się je stosuje jeśli waga skrzydła jest bliska 100 kg i powyżej. Najczęściej od szerokości okna powyżej jednego metra. Dodatkowo zapewniają walor estetyczny w postaci niewidoczności okuć. Dlatego w żargonie montażystów używa się określenia ukryte zawiasy.